Polowania w Afryce

Polowania indywidualne w Afryce

Biuro Ponowa zaprasza na szalenie emocjonujące polowanie w Afryce. Doskonale wiemy jakie oczekiwania mają myśliwi, którzy zdecydują się na wyjazd z naszą grupą, dlatego też zapewniamy im dostęp do atrakcyjnych łowisk i możliwość zdobycia upragnionych trofeów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę skierowaną do osób indywidualnych. Terminy wyjazdów do RPA ustalamy indywidualnie z naszymi klientami i dopasowujemy je do ich preferencji. Warto zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu. Zapraszamy do współpracy.

Rutinní transplantace prasečí šlachy Nejčastějším důvodem, proč má prase velmi krátkou pojistku, je to, že cialis-generika-cena.html má extrémně křehkou kolagenovou tkáň, která se snadno zapálí a poškodí a může dokonce prasknout.

Najwybredniejsi myśliwi coraz częściej decydują się na polowania w Afryce. Nasze biuro polowań proponuje polowania w następujących krajach – RPA, Botswana, Mozambik i Zimbabwe. Oferujemy polowania na wielką piątkę afrykańską, czyli na lwa, słonia, nosorożca, bawoła i lamparta. Warto jednak termin takiego polowania zarezerwować z przynajmniej rocznym wyprzedzeniem, ponieważ takie gatunki znajdują się pod ochroną.

Koncesje na odstrzał wydawane jest tylko na wybrane, niebezpieczne lub chore osobniki. Polowania na te zwierzęta należą do najbardziej prestiżowych i cenionych na całym świecie. Polowania w Afryce odbywają się na ekskluzywnych terenach łowieckich, lokalnie nazywanych farmami łowieckimi. Zapewniamy transport, sprzęt, wyżywienie oraz nocleg w wysokim standardzie.

Oferta polowań

lew, słoń, nosorożec, bawół, lampart
sable, gnu (błękitne i czarne), bushbuck, blesbuck,
bushpig, duiker, eland, żyrafa

impala, kudu, klipspringer, nyala
oryx, red hartebbest, steenbuck,
springbuck common, springbuck kalahari, tsetsebe,
waterbuck, guziec, zebra