Polowania w Polsce

Polowania indywidualne w Polsce

Polowania odbywają się wyłącznie na terenach łowieckich. Odbywają się one w sprecyzowanym okresie polowań. Ustala się określone okresy wyjścia na polowania na zwierzęta łowne. Różnią się one w zależności od gatunku i rodzaju. Przykładowo, polowania na byki jelenia szlachetnego w Polsce odbywają się od sierpnia do końca lutego, lecz na łanie można polować od września do 15 stycznia. Terminarz polowań stanowi ważny wyznacznik planowania polowania.

Polowania indywidualne w Polsce mogą odbywać się zarówno z podchodu, zasiadki lub z podjazdu. Wszystkich zainteresowanych myśliwych zachęcamy do kontaktu. W odpowiedzi prześlemy przygotowaną ofertę uwzględniająca obszar polowania, szczegółowy opis łowiska wraz z proponowanym terminem przyjazdu. Decydując się na polowanie, myśliwy wpłaca uzgodnioną bezzwrotną opłatę wstępną (zaliczkę). Nasze biuro polowań wyznacza opiekuna myśliwego, który czuwa nad przebiegiem polowania.

Polowania na dziki

Jednymi z najpopularniejszych polowań są polowania na dziki. Polowanie na dziki odyńce, wycinki, przelatki, lochy i warchlaki odbywa się przez cały rok. Podczas polowania, myśliwemu towarzyszy pilot oraz profesjonalny podprowadzający, który wskazuje zwierzynę do odstrzału. Podczas przyjazdu na polowanie gwarantujemy przynajmniej kilka wyjść. Możemy na Państwa życzenie wydłużyć długość polowania na dziki o kilka dni. Oferujemy kilka terenów łowieckich, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferta polowań

sarna, rogacz – maj, lipiec – sierpień (ruja)
jeleń, byk – wrzesień (rykowisko)
daniel, byk – październik (bekowisko)
muflon – październik – luty
dzikie kaczki – sierpień – grudzień
dzikie gęsi – wrzesień – styczeń
bażanty – październik – luty

Zwierzyna nie trofeowa:
sarna – koza
sarna – koźlę
jeleń – łania
jeleń – cielę
daniel – łania
daniel – cielę
muflon – owca
muflon – jagnię

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.